משפצים? משדרגים? מאיפה מתחילים?
תהליך ליווי מקצועי לעיצוב בית שמייצג אותך.

גרים בבית או דירה שכבר לא עונים על הצרכים שלכם?

רכשתם בית או דירה ואתם רוצים שהם ייצגו את הצרכים והסגנון שלכם?

אתם לא בטוחים מה כדאי או צריך לעשות?

זה טבעי לגמרי! למעשה, כל המשפצים שעזרתי להם בעבר ניצבו בפני אותן דילמות בדיוק.
למרות הציפייה וההתרגשות, הם חששו ממה שעומד לקרות. הם לא ידעו למי פונים או מאיפה מתחילים.
הם לא ידעו למה לצפות וחששו לעשות טעויות שיעלו להם הרבה כסף.

אז מה עושים?

בתהליך ליווי איתי, הכולל 10 שלבים, תוכלו לעצב ולשפץ את ביתכם ללא כאב הראש, הלחץ ואי הוודאות שבדר"כ מלווים את התהליך.
זוהי מתודה (שיטה) מסודרת ומעמיקה, שפיתחתי לאורך 14 שנותי כמעצבת פנים, שפשוט עושה את העבודה.

סמול טוק? פגישה? השאירו פרטים ונחליט יחד

שנתחיל?
מה לא עושים בשיפוץ

3 טעויות נפוצות בשיפוץ שחשוב להימנע מהן:

1

מתחילים שיפוץ ללא תכנון

ללא תכנון נכון אתם עלולים לגלות ש:

  • לא תוכננו מספיק נקודות חשמל.
  • המטבח לא עונה על הצרכים שלכם ובמקום הכיריים עם 6 הלהבות שפנטזתם עליהן, נכנסות רק כיריים של 4 להבות, או שאין בכלל מספיק מקום למקרר!
  • אין מספיק מקומות אחסון והבלגן בבית חוגג.

וזו רק רשימה חלקית כמובן…

לעיתים, תיקון הכשלים לאחר שקרו, אינו אפשרי, ואף אם ניתן לתקן, הרי שזה כרוך בבזבוז כסף וזמן יקרים.

2

נערכים בצורה שגויה

לרוב, אנו לא מודעים למשך הזמן ששיפוץ לוקח וכיצד נערכים אליו בצורה חכמה. לכן, חשוב להכיר את סדר העבודה של אנשי המקצוע, את משך הזמן שלוקח לכל אחד מהם לבצע את עבודתו, וצריך לקחת בחשבון זמינות להיפגש עימם. והכי חשוב – לפנות זמן לקבלת החלטות ולרכישות.

3

בחירת אנשי מקצוע ללא בדיקה מעמיקה

בחירת אנשי המקצוע – מהמעצבת, דרך הקבלן ועד לנגר – היא קריטית להצלחת השיפוץ. לכן, חשוב מאוד לבחור באנשים שבאים עם שפע המלצות אמינות.

למי מתאים תהליך ליווי בזמן שיפוץ ועיצוב הבית? אם אתם…

עומדים בפני שיפוץ מקיף לביתכם

מבינים את החשיבות של תכנון מוקדם

רוצים להימנע מטעויות קריטיות

רוצים לחסוך זמן, כסף ומשאבים יקרים

רוצים ראש שקט בתהליך

יהיה לנו כיף לעבוד יחד!

מוכנים לצאת לדרך?
השאירו פרטים ואחזור אליכם

איך נמנעים מטעויות בשיפוץ ועיצוב הבית?

במשך 14 שנותי כמעצבת פנים, פיתחתי שיטה שפשוט עושה את העבודה.
רוצים הצצה לשיטת העבודה שלי? בבקשה:

שיחת היכרות ראשונה

אתם פונים אלי ומספרים לי על הפרויקט שלכם. לעיתים מרוב התרגשות אינכם בטוחים שתזכרו לספר לי הכל, אל דאגה –  בדיוק לצורך הזה פיתחתי שאלון ייחודי אשר יעזור לאסוף את כל המידע הדרוש. כך אוכל לתפור עבורכם הצעה ייחודית, הכוללת מספר מסלולי ליווי אשר עונים על הצרכים המדויקים עבורכם.

בוחרים מסלול ליווי ויוצאים לדרך!

בשלב זה, אני שולחת אליכם שאלון צרכים מקיף, בו תתבקשו לספר ולפרט על סגנון החיים שלכם, על הצרכים הפונקציונלים שלכם, על טעמכם האישי, ולא פחות חשוב – על החלומות שלכם! כשתשלימו את המענה על השאלון, נפגש לפגישת דיאגנוסטיקה מעמיקה, בה נעבור יחד על התשובות שלכם, נעמיק ונדייק את הצרכים והרצונות, כך שנהיה סמוכים ובטוחים שהתכנון הסופי, ייתן מענה מושלם לצרכים שלכם.

בונוס: אני פותחת לנו חשבון משותף בפינטרסט וגם קבוצת WhatsApp פרטית, לכל העדכונים החשובים.
זהירות! זו עומדת להיות אחת הקבוצות הכי פעילות שלכם בתקופה הקרובה 🙂

שלב הפרוגרמה (או בתכלס – תכנון מוקדם)

בהתבסס על תשובותכם בשאלון ובפגישת הדיאגנוסטיקה, אני בונה פרוגרמה, שהיא למעשה מערך העקרונות, שמגדיר את מסגרת התכנון לבית שלכם.

עם גיבוש הפרוגרמה, אני מכינה עבורכם 3 חלופות תכנוניות, שמתייחסות לפונקציות השונות של הבית. את החלופות אני מציגה בפניכם בפגישה אישית, ולאחר שנבחן אותן יחדיו, נבחר את החלופה המועדפת עליכם.

אישור התוכניות – מתכנון לביצוע

אני עורכת את התוכניות הסופית של החלופה התכנונית שנבחרה, והיא תוגש לאישורכם בחתימתכם. זו התוכנית המאושרת, שממנה נעבור משלב התכנון לשלב הביצוע.

בחירת קבלנים

אני מכינה עבורכם את 'רשימת העבודה לקבלן' – מסמך המרכז את כל רכיבי העבודה בפרוייקט (כמויות, חומרים ומיקומים), בנוסף לכל תוכניות העבודה המתלוות אליה: הריסה, בינוי, חשמל ותאורה, אינסטלציה, תקרות וגבס, צבע, נגרות וכו'.

את רשימת העבודה ונספחיה, נפיץ בין קבלנים שונים. במהלך השנים אספתי לי מספר מצומצם אנשי מקצוע משובחים ואמינים, שמלווים אותי ואשמח להמליץ לכם עליהם.
עכשיו נמתין (קצת בחוסר סבלנות) להצעות הקבלנים, וכשהן יתקבלו נוכל לדייק את ההערכה התקציבית לפרוייקט, כך שתדעו מראש, ועוד לפני שנשברה אפילו לבנה אחת, בדיוק לאן הולכים.

תוכניות עבודה

לאחר המכרז ובחירת הקבלן המבצע, אכניס במידת הצורך עדכונים בתוכניות ואפיק סט תוכניות עבודה, לפיהן תתבצענה עבודות הקבלן ואנשי המקצוע השונים.

בחירה ורכישה של חומרי גמר

לאחר גיבוש קונספט עיצובי, נבקר בחנויות וחללי תצוגה על מנת לבחור ריצופים, חיפויי קיר, צבעים לקירות, דלתות פנים, אלומיניום לחלונות, כלים סניטרים וברזים.

טיפ קטן ממני: מומלץ להקדים ולבחור חומרי גמר בטרם המכרז, במטרה להגיע לדיוק מירבי בהצעות המחיר.

תכנון ורכישת המטבח

החדר הכי פעיל בבית, מצריך תכנון יסודי ואופטימלי! לכן, בהתבסס על שאלון הצרכים והפגישות, נגדיר צרכים, העדפות וחלומות גם בנוגע לתכנון המטבח. אתם תוכלו לבחור האם לרכוש מטבח מחברת מטבחים או מנגר. אם תבחרו בחברת מטבחים, אתלווה אליכם לפגישות שם. אם תבחרו בנגר, אפיק עבורכם תוכנית מטבח מפורטת.

הרגע לו חיכיתם – השיפוץ מתחיל!

הקבלן ואנשי המקצוע יגיעו לביתכם לביצוע העבודות. אני אעמוד לרשותם בכל שאלה או עניין שיתעוררו במהלך השיפוץ. בנוסף אגיע לביתכם בנקודות קריטיות בתהליך, וכן אגיע לשם פיקוח על התאמת העבודות המתבצעות לתכנון.

החלק הכיפי – הום סטיילינג

השיפוץ הסתיים, הבית מנצנץ. כעת הגיע הזמן להכניס בו נשמה. אנו נגדיר קונספט עיצובי לבית ולאחר מכן נצא לחנויות על מנת לבחור גופי תאורה, ריהוט, שטיחים, וילונות ושאר פרטי אקססוריז שיעניקו אופי וחמימות לבית שלכם.

מה? זהו? הגענו לסוף? מרגש! איזה מסע עברנו יחד! עכשיו נשאר רק להינות, כי אתם חיים את החלום וגרים בבית שמייצג אתכם.

לקוחות ממליצים

נעים להכיר

אני מיכל לורנץ, הבעלים של סטודיו פרקליטורה – עיצוב שמייצג אותך.

לפני למעלה מעשור השלמתי את המעבר מקריירה כעורכת דין במשרד תל-אביבי מוביל, למשרת חלומותי כמעצבת פנים, המתכננת בתים, דירות ומשרדים ללקוחות נבחרים.

כפרקליטה, שליחותי הייתה בראש ובראשונה, לפעול לטובת לקוחותי ולייצגם נאמנה. השליחות הזו היא נר לרגלי גם בעולם העיצוב: אני מאמינה שעיצוב טוב חייב להתחיל קודם כל בתכנון מצויין ואני מאמינה שעיצוב החלל צריך לייצג את מי שגר בו.

הסטודיו שלי מתמחה בתכנון פרקטי, חכם, שרותם את חלל הבית לטובת מילוי הצרכים שלכם ולא להפך, ומעניק ליווי מקיף ומלא בכל שלב משלבי הפרוייקט – מן התכנון המוקדם, דרך שלב הביצוע, בחירת חומרים, בעלי המקצוע, ועד לסטיילינג והפרטים הקטנים.

מיכל לורנץ, מעצבת פנים, מרצה, עו"ד ומשפטנית.
בעלת תארים LLB (אונ' ת"א), ו-B.Design בהצטיינות (מכללה למנהל). בעלת סטודיו פרטי משנת 2008. מרצה לעיצוב פנים והום סטיילינג בסטודיו 6B – בית הספר לעיצוב ודיגיטל.

מיכל לורנץ - פרקליטורה

אם הגעתם עד הנה זה לגמרי נועד לקרות! השאירו פרטים ואצור קשר בהקדם