15 שנים כמעצבת פנים. גישה מוכחת לעיצוב שמייצג את הלקוחות. שיטת עבודה אפקטיבית עם הוכחות.

נעים מאוד, אני מיכל לורנץ, הבעלים של סטודיו פרקליטורה – עיצוב שמייצג אותך. הקמתי את הסטודיו בשנת 2008 ומאז הספקתי לתכנן ולעצב יותר מ-3,000 מ"ר של בתים ועסקים.

עיצוב פנים הוא הייעוד שלי: לפני עשור החלטתי לעזוב קריירה מצליחה כעורכת דין כדי להגשים את החלום האמיתי שלי. ניגשתי להשלים תואר B.Design, בהצטיינות, במסלול האקדמי המכללה למנהל, והתחלתי לעבוד במשרת החלומות שלי כמעצבת פנים. זה לא משנה אם אני מעצבת דירת יוקרה, בית או משרד, לכל פרויקט אני באה עם תשוקה אדירה וניסיון עשיר שמסייעים לי להגיע לתוצאה המדויקת לצרכי הלקוחות.

לייצג את הלקוחות זו שליחות: כפרקליטה, שליחותי הייתה בראש ובראשונה, לפעול לטובת לקוחותי ולייצגם נאמנה. השליחות הזו היא נר לרגלי גם בעולם העיצוב: אני מאמינה שעיצוב טוב חייב להתחיל קודם כל בתכנון מצויין ואני מאמינה שעיצוב החלל צריך לייצג את מי שגר בו.

תכנון חכם הוא המפתח לעיצוב מושלם: הסטודיו שלי מתמחה בתכנון פרקטי וחכם, כזה שרותם את חלל הבית או העסק לטובת מילוי הצרכים שלך ולא להפך, ומעניק ליווי מקיף ומלא בכל שלב משלבי הפרויקט – מן התכנון המוקדם, דרך שלב הביצוע, בחירת חומרים, בעלי המקצוע, ועד לסטיילינג והפרטים הקטנים.

אסתטיקה זו רק ההתחלה – מעצבת חללים מעוררי השראה: אני שואפת לעצב חללים שאינם מתמצים במבט אחד, אלא כאלה שממשיכים להתגלות עם התנועה והשימוש בחלל, כאלה שבכל פינה בהם אפשר לגלות משהו חדש, שאולי לא הבחנו בו קודם. כך, פרקטיקה והשראה הולכות יחד יד ביד.

אָז מָה זֶה פְּרַקְלִיטוּרָה?
פשוט מאוד.
פרקליטה + ארכיטקטורה.

הסטודיו לעיצוב פנים אותו הקימה עו"ד מיכל לורנץ לפני 15 שנים. אז נכון, היא כבר מזמן לא עוסקת במשפטים, אך החשיבה השיטתית והמסירות לייצוגם של לקוחותיה, מנחים את עבודתה גם בקריירה שלה כמתכננת ומעצבת פנים.

מעצבת מצטיינת

בעלת תואר B.Design, בהצטיינות, המסלול האקדמי המכללה למנהל, משנת 2006. פרויקט הגמר שלי נבחר להופיע במגזין בניין ודיור.

מומחית תכנון ועיצוב

התמחות במשרד אדריכלים ידוע בחיפה, שנת 2007. המשרד התמחה בבנייה רוויה ועיצוב מסעדות וחללים מסחריים.

הכשרה בינלאומית

בוגרת השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל. התקבלתי ולקחתי חלק בסדנת התאורה של ELDA, איגוד התאורנים האירופאי, שבדיה, שנת 2005.

עו"ד ומשפטנית

בעלת תואר LLB, הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב, משנת 1997. מוסמכת לשכת עו"ד. עבדתי במשרד עו"ד גדול ומוביל.

מרצה בסטודיו 6b

מרצה במסלול עיצוב פנים ומסלול הום סטיילינג,
סטודיו 6b, בית הספר לעיצוב ודיגיטל, סניף חיפה.